Výstroj do hodin TV (CZ, ENG, UA, VIET)

Výstroj do hodin tělesné výchovy:

Povinně vždy mít k dispozici bez ohledu na stav počasí cvičební úbor i do tělocvičny a na hřiště:

• Do TV-sálovou obuv do tělocvičny (s podrážkou nezanechávající čáry), obuv na venkovní hřiště, náhradní ponožky, tričko, kraťasy, dlouhé sportovní kalhoty/legíny (šusťáky, tepláky), tenkou sportovní bundu (nebo mikinu), ručník, sprch. gel (v případě zájmu)
  • Do plavání plavky (pro děvčata doporučujeme jednodílné) a již zmiňovaný ručník a sprch. gel. V záloze pro případ, že nelze plavat, bude mít vždy k dispozici výstroj do Tv.
  • Výše jmenované věci na převlečení – přezutí má žák/žákyně uloženy v šatně třídy v prodyšném obalu, případně mokré, zpocené a příliš znečištěné odnáší domů na vyprání a přinese zpět do školy čisté.

Do plavání doporučujeme (není povinné): plavecké brýle, protiskluzné pantofle, plavecká čepice.

Ukládání cenností a omlouvání z hodin TV a plavání:

• Mobilní telefony a cennosti odevzdává cvičící i necvičící žák před hodinou TV a plaváním do úschovny v kabinetě TV!
  • Omluvenky do TV a plavání vždy jen elektronicky do Edookitu, a to do 7:55 hod. dne, kdy hodina probíhá
  • Dlouhodobější omluvení do TV-bude vyžadováno od lékaře

(omluvení z TV např. na 1.měsíc a více)

Děkujeme za spolupráci