Jarmak – 19. 6. 2023

Srdečně vás zveme na jarmark 19. 6. 2023 od 15 do 17 hodin do naší školy.

Budete mít možnost zakoupit si výrobky žáků a uhlédnout doprovodný program – pěvecké, taneční, sportovní a divadelní vystoupení žáků naší školy. Výtěžek bude věnován na podporu malého Nikoláska.

Nikymu je 5 let a bydlí s rodiči v Panenské u Jemnice. Má dětskou mozkovou obrnu, epilepsii a celiakii. Jeho psychomotorický a mentální vývoj je výrazně opožděný. Příčinou takto špatného zdravotního stavu byla cévní malformace a krvácení do mozku během prenatálního vývoje. Niky ještě nechodí, nesedí a špatně mluví. Aby se jeho stav zlepšoval, musí denně rehabilitovat a absolvovat další terapie. Vybrané peníze rodiče použijí na rehabilitace, rehabilitační pobyty a pomůcky, které Nikymu pomáhají. Rodiče si Vaší pomoci nesmírně váží a obdivují Váš zapal pro pomoc druhým.

DĚKUJEME!

Comments are closed.
Nejnovější komentáře