elektronicka_schranka_duvery_banner

Prostory pro poskytování poradenských služeb jsou k dispozici ve 2. patře v kabinetě výchovného poradce.
Možnost konzultací pro žáky, rodiče (zákonné zástupce), pedagogické pracovníky jsou denně dle domluvy a aktuální potřeby.

Součástí školního poradenského pracoviště jsou tyto osoby:

• výchovný poradce pro 2. st.: Dana Menšíková
    e-mail: danamensikova@zshavl.cz
    – se zaměřením na žáky 6.-9. ročníku (zajišťování průběhu vzdělávání žáků se SVP (speciálními vzdělávacími potřebami), prevence školní neúspěšnosti, komunikace se ŠPZ (školské poradenské zařízení), poradenská a informační činnost v oblasti péče o žáky se SVP a žáky s OMJ (odlišným mateřským jazykem), spolupráce se ŠMP (školním metodikem prevence), individuální komunikace se žáky a zákonnými zástupci)

• výchovný poradce pro 1. st., speciální pedagog: Kamila Veselá
    e-mail: kamilavesela@zshavl.cz
    – se zaměřením na žáky 1.–5. roč. (činnost poradenská, metodická a informační v oblasti péče o žáky se specifickými vzdělávacími potřebami, žáky ohroženými školním neúspěchem, žáky nadané a mimořádně nadané, žáky s OMJ, spolupráce se ŠMP a ŠSP, individuální komunikace se žáky, se zákonnými zástupci a odbornými pracovišti)

• školní speciální pedagog: Eva Matulová
    e-mail: evamatulova@zshavl.cz
    – zajišťuje intervenční činnosti – individuální práce s žákem či skupinou žáků (provádí činnosti reedukační, kompenzační, stimulační)

• logopedický preventista: Jana Tomšíková
    tel.: 568 409 720 (družina)