Šablony II

Šablony II – projekt „Vzdělání základ života“

Tento projekt naše škola realizuje v rámci výzvy OP VVV „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony II“, jejímž cílem je podpora základních škol a školských zařízení pro zájmové vzdělávání.

Název projektu: Vzdělání základ života

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0013038

Realizace projektu: 01.09.2019 – 31.08.2021

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Anotace projektu:

Cílem projektu je podpora společného vzdělávání v základní škole, ve školní družině a ve středisku volného času – DDM Budík, podpora žáků ohrožených školním neúspěchem díky možnosti personálního posílení o školního asistenta a školního kariérového poradce, osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a vzájemného setkávání, sdílení zkušeností pedagogů a odborníků z praxe v rámci projektových dnů. Dále jsou podporovány rozvojové aktivity žáků, jako jsou zájmové kluby a doučování žáků.

Šablony, které škola realizuje:

• kluby zábavné logiky a deskových her
  • badatelské kluby
  • čtenářský klub
  • kluby komunikace v cizím jazyce
  • doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem
  • projektové dny ve škole, školní družině a ve středisku volného času
  • projektové dny mimo školu a středisko volného času
  • školní kariérový poradce
  • školní asistent v SVČ