Organizace a způsob výuky od 04.01.2021

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY mění podmínky pro vzdělávání žáků.

V návaznosti na toto opatření bude výuka probíhat následovně:

V týdnu od 04.01. do 08.01.2021:
• PV – 1. a 2. třída (ve škole)
• DV – všechny ostatní třídy: 3.A, 4.A, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B a 9.A (doma)
• Žáci budou mít nový provizorní rozvrh pro distanční výuku jako již v některých minulých týdnech, vždy bude nastaven na následující týden. Původní hodiny budou zrušené, ale stále je v edookitu uvidíte. Nové hodiny označené jako DV (distanční výuka) jsou vidět nad nimi nebo pod nimi. Kde je fialová kamera, půjde o on-line výuku formou videokonference (tam evidujeme přesně i docházku). Ostatní hodiny (bez kamery) slouží jenom k zapisování učiva a úkolů, docházka se tam neřeší. Žáci, rodiče i všichni ostatní budou mít dokonalý přehled o výuce, co se kdy a kde učí, ve které hodině je videokonference.

Školní družina – provoz bude standardní, 2 – 3 oddělení (2.A bude v případě potřeby podle počtu žáků docházejících do družiny rozdělena na dvě skupiny).

Stravování – žáci, kteří nastoupí od 04.01.2021 do školy a chodí na obědy, budou automaticky všichni přihlášeni. V případě potřeby odhlašujte na www.strava.cz. Žáci, kteří se daný týden vzdělávají distančně, si mohou obědy přihlásit opět na www.strava.cz do středy 30.12.2020 do 9:00 hod.

Pokyny k odběru obědů žákům v DV:
Obědy si musíte odebrat v době od 11:00 do 11:30 (později je výdej pro žáky). Musíte si přinést vlastní čistý jídlonosič, podepsaný (jméno a příjmení žáka, třída). Výdej bude prováděn u zadního vchodu do školní kuchyně. Můžete si donést prázdný jídlonosič den dopředu a potom si jenom vyzvednout naplněný (a zase tam druhý nechat prázdný). Nebo přineste jídlonosič s sebou a bude vám naplněn, počkáte si na něj. Při čekání musíte dodržovat pravidla stanovená MZ ČR (roušky, rozestupy).

František Dostál, ředitel ZŠ

Comments are closed.
Nejnovější komentáře